درباره ما

سخنی با خریداران فروشگاه زبان دوم

«بسمه تعالي»

باسلام
ضمن عرض تشكر و قدرداني از خريد شما مشتري عزيز، زبان دوم قصد دارد تا با اختصار شما را نسبت به فعاليتها و ساير خدماتي كه به كاربران خود ارائه مي دهد آشنا سازد.
وب سايت زبان دوم (www.zaban2.ir) از ارديبهشت ماه سال 1390 رسماً فعاليت فرهنگي – آموزشي خود را جهت ارتقاء سطح علمي افراد علاقمند به زبان هاي زنده دنيا به خصوص زبان انگليسي آغاز نمود. هدف اوليه وب سايت، فراهم سازي محيطي كاملا تخصصي و به وجود آوردن مرجعي كامل در امر آموزش زبان انگليسي با موضوعات گوناگون و همچنين فراهم نمودن امكانات ويژه جهت خرید منابع متنوع آموزش زبان انگليسي به علاقمندان بوده كه با استقبال كم نظير شما هم ميهنان پر مهر روبرو شد.

باتشکر از همراهی شما

 

- تعریف نحوه ی فعالیت اقتصادی:

این واحد اقتصادی در حال حاضر به هیچ شخصیت حقوقی و شرکتی وابسته نیست و بصورت حقیقی و مستقل اداره می شود.


- نحوه ارتباط با ما:

- نام و نام خانوادگی مسئول: عبدالرضا سازش

- آدرس پستی: فارس - شیراز - خیابان زند - فرعی مکتبی
- پست الكترونيك به نشاني zaban2.ir@gmail.com و mohebihamidreza@gmail.com
- تماس مستقيم با شماره تلفن هاي 09173072050 – 07132227274 بنام عبدالرضا سازش- راهنماي سفارش و خريد محصول:


پس از ورود به فروشگاه محصول خود را انتخاب كرده و روي گزينه خريد پستي كليك نماييد سپس استان و شهر محل اقامت خود را انتخاب نمایید در مرحله بعد نوع ارسال بسته و مشخصات خود را وارد نمایید و دکمه ثبت نهایی سفارش را بزنید و کد رهگیری خود را یادداشت فرمایید. در ضمن اس ام اسی از فروشگاه مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال خواهد شد و برای گرفتن تاییدیه با شما تماس گرفته می شود.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد و از دادن وجهی بیشتر از فاکتور به مامور پست در قالب هرگونه هزینه خدمات بپرهیزید.

در ضمن به میزان 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط سیستم خرید پستی ایران مارکت سنتر به قیمت محصول خریداری شما اعمال می شود که این مبلغ در فاکتوری که درب منزل تحویل می گیرید قید شده است.

 

- نحوه ی ضمانت، خدمات پس از فروش و بازگرداندن وجه در صورت عدم رضایت شما:


فروشگاه زبان دوم جهت حمایت از خریداران تمام محصولات را قبل از ارسال از نظر صحت کاملا بررسی می کند و حتی در صورتی که بسته خریداری شده در طول مسیر دچار نقص شود بسته ی جدیدی را بصورت رایگان ارسال خواهد کرد

در صورتی که خریدار از بسته خریداری شده رضایت ندارد و یا آنرا مغایر با موارد ذکر شده می داند می تواند با تماس تلفنی مشکل خود را بیان نماید بسته را به نشانی ما ارسال کند و شماره کارت بانکی خود را جهت بازگرداندن وجه پرداختی اعلام نماید تا در اسرع وقت بازگشت وجه صورت گیرد.

تا زماني که نوارهاي صوتي و تصويري نرم افزارهاي رايانه اي بسته بندي شده که به وسيله مصرف کننده باز نشده باشد تا مدت 7 روز کاري پس گرفته مي شود و وجه پرداختي پس داده مي شود.

 

مدیریت فروشگاه زبان دوم

مهندس عبدالرضا سازش